SOSYAL MEDYA
İletişim İçin. 0 553 307 39 63
İLETİŞİM
Bizimle tanışmak için merkezimize davetlisiniz
Adalet Mah. Manas Bulv. No:39 Folkart Towers B Kule Kat:32/3201 Bayraklı - İZMİR
Müşteri Görüşleri
Comments
Danışan
B.A
Bengü Hanım benim danışmanım değil arkadaşım gibiydi. Ben çok memnun kaldım. Güleryüzlülüğü,sevecenliği, işini iyi ve layıkıyla yapmasından memnun kaldım.Süreçte iyi bir sonuç aldım. Kısa bir ara verdim yakınımın rahatsızlığından dolayı ama tekrardan danışanı olacağım. Kilo vermek için tercih ettim.2 ay çalıştık ve kilo verdim. Kilo vermek beni mutlu etti.
Comments
Danışan
M.E
Çok memnunum. Çok iyi davranıyor. Çok fazla kiloluydum,sayesinde 19 kilo verdim. Her gittiğimizde güleryüzlü,tatlı dilli. Verilen liste bana çok uygun. Çok kez diyetisyene gittim,özele de gittim ama yapamadım. Tatlı dilli,güleryüzlülüğüde çok güzel kilo veriyorum. Güzel davranıyorlar. Çok sıcaklar Bengü Hanım'la çok güzel kilo verdim. Hç bir rahatsızlığım yoktu ama sadece kanımda yağ fazlaydı,kolestrolüm hafif yüksek çıkıyordu. Şu an tüm değerlerim normalleşti.İyi ki tanımışım Bengü Hanım'ı.
Comments
Danışan
M.A
Memnunum. Kilo vermek ve sağlıklı beslenmek için tercih ettim. Cana yakın oluşunu,işini bilişini beğendim. Referansları vardı, sağlıklı beslenme ve beslenme konusunda yardımcı olduğunu duydum. Gittim ve memnun kaldım. Süreçte süper sonuç aldım.20 kilo yağdan verdirtti. Gayet sağlıklı bir kilo verdim. Kilo verdikten sonra herhangi bir sıkıntım yok. Herkese de tavsiye ederim. Bilakis işinin yanında sempatik ve düzgün bir insan.
Comments
Danışan
B.A
Gayet memnunum. İstenilen noktaya dediği süreçte getiriyor. Kilo vermek için tercih ettim ve istediğim kiloya da geldim şu anda. Geldikten sonra da koruma dönemine geçtim, koruma dönemine de devam ediyorum. Yaklaşık olarak 6 beden küçüldüm,fiziksel olarak da değişim söz konusu. Kolestrol seviyelerim yüksekti, kilo verince onlar da düştü.
Comments
Danışan
E.Y
Kendi kendime zayıflayamıyordum. Bengü Hanım'a gittim ve bana yardımcı oldu. Yaklaşımından memnun kaldım.Bana uygun, zorlanmayacağım listeler hazırladı. 3 kilo fazlam vardı, bunun için gittim. 3 kiloyu da verdim. Hedefime zorlanmadan, Bengü Hanım'ın desteğiyle ulaştım. İstediğimi yapmakta zorlanıyordum Bengü Hanım'la birlikte o durum da gitti,memnun kaldım.
Comments
Danışan
Ş.Y
Bengü Hanım'dan gayet memnunum. Herhangi bir problemim yok,gayet yardımcı oldu. Doğum sonrası kilolarımı vermek için gittim, zorlanmadan kilolarımı verdim. Aç kalmadan, halsiz kalmadan kilo verdim. Çalışan bir anneyim.Bebeğimi emzirme döneminde başladım. Sütümde bir azalma olmadan kilo verdim. Diyet sonrası kuş gibi hafifledim,çok tatlı bir diyetisyenim var. Bir diyetisyen gibi değil bir arkadaş gibi. Tüm randevularımı gerçekleştirdim. Tatlı ve güleryüzlü bir uzman.